اس ام اس،دانلود آهنگ،دانلود فیلم،دانلود موزیک،دانلود فول آلبوم،عکس بازیگران،عکس جدید،عکس پروفایل،عکس خفن،عکس دختر،دانلود سریال،دانلود رایگان،دانلود نرم افزار،دانلود بازی،خودمونی،ایران ناز،پونک،پارس ناز،بیتوته،نمناک

قابل اعتمادترین خودرو‌های جهان

قابل اعتمادترین خودرو‌های جهان

دسته بندی : سایت تفریحی نمناک تاریخ : چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

وب سایت جی اس ام : قابلیت اعتماد در یک خودرو به ویژه در خودروهای بزرگ یک ویژگی بسیار مهم تلقی می‌شود. امروزه در جهان، عمر متوسط یک خودروی نو در دست خریدارد ۶٫۵ سال است به همین دلیل خریداران به این موضوع، نگاه خاصی دارند. اما در اینجا ۱۴ مورد از قابل اعتمادترین پیکاپ‌ها، شاسی بلندها و مینی ون‌ها در جهان را مورد بررسی قرار می‌دهیم که از موسسه بسیار معتبر JD Power و تحقیق آنها پیرامون قابلیت اعتماد خودروها امتیاز بالایی دریافت کرده‌اند. در این تحقیق، ۳۵ هزار خودرو مورد مطالعه قرار گرفتند که عمر آنها سه سال بود.

کمپانی تویوتا (لکسوس) برترین خودروها را از نظر قابلیت اطمینان ارائه می‌دهد و همواره ثابت کرده در تولید خودروهای مرغوب، تبحر دارد. جای تعجب نیست که بگوییم نیمی از خودروهای حاضر در این لیست، ساخت تویوتا هستند. البته یکی از نقاط ضعف خودروهای این کمپانی ژاپنی، ضعف در ارائه آپشن‌ها و ویژگی‌ها و عدم اطمینان به آنهاست که اگر شما هم به تازگی یکی از خودروهای تویوتا را استفاده کرده باشید، این موضوع را تایید خواهید کرد. به هر حال سیستم‌های اطلاعات و سرگرمی این کمپانی کمی سرنشینان را گیج می‌کند و احتمالا برای استفاده از آنها، باید کمی عادت کنید. حال اجازه دهید به سراغ خودروهای حاضر در لیست برویم.

۱٫ ب ام و X3

این خودرو در بخش قابلیت اعتماد نمره متوسطی از JD Power دریافت کرده اما این کراس اوور کامپکت و اسپرت، تنها گزینه در این کلاس است که از نظر قوای محرکه عملکرد قابل قبولی دارد و نمره بسیار بالایی دریافت می‌کند. به علاوه کاربران حاضر در این تحقیق، به قابل اعتماد بودن امکانات داخلی خودرو هم اشاره کرده‌اند. البته Consumer Reports امتیازی بالاتر از میانگین به نسخه ۲۰۱۴ ب ام و X3 داده ولی نمره‌های آن برای ابزار کنترل داخل خودرو و سیستم‌های برقی، پایین‌تر بوده است. نمره این خودرو در نسخه ۲۰۱۷ مشابه است.

۲٫ شورولت سیلورادو HD / جی ام سی سیرا HD

از میان ۴ پیکاپ بزرگ سال ۲۰۱۴، دو مدل متعلق به جنرال موتورز، توانستند در بخش قابلیت اعتماد برای قوای محرکه، نمره بالایی از JD Power بگیرند. هرچند که سیلورادو HD (عکس بالا) و سیرا HD از نظر فنی مشابه هستند اما نمره محصول جی ام سی برای قابیت اعتماد در بدنه و کابین پایین‌تر از میانگین بوده است. بررسی‌های Consumer Reports نشان می‌دهد که مدل‌های ۲۰۱۴ این دو خودرو، در بیشتر بخش‌ها بالاتر از میانگین است اما عملکرد آنها در بخش فنی و قوای محرکه ضعیف‌تر است. این موسسه مشکل آن را اینگونه توصیف می‌کند: «قطعات و ابزار جانبی، کامپیوتر موتور، ضربات موتور، تعویض قطعات موتور و نشت روغن.»

قابل اعتمادترین پیکاپ‌ها، شاسی بلندها و مینی ون‌ها در جهان (ناقص)

۳٫ جی ام سی یوکان

جی ام سی یوکان یک تراک فول سایز است که از نظر فنی مشابه شورولت تاهو است ولی توانسته نمره عالی در بخش قوای محرکه از JD Power بگیرد در حالی که محصول شورولت، از ۵ نمره در این بخش تنها ۴ نمره گرفته است. نمره یوکان در بخش‌های بدنه و کابین، در حد میانگین بوده در حالی که تاهو در این بخش، نمره بسیار بالایی را دریافت کرده است. اما آیا مالکان محصولات جی ام سی و شورولت باید بر این تفاوت‌ها ایراد بگیرند؟ واقعیت این است که هر دو مدل، نمرات بالایی را در بحث قابلیت اعتماد از موسسه JD Power گرفتند. از سوی دیگر، Consumer Reports می‌گوید که هم شورلوت تاهو و هم جی ام سی یوکان، بالاترین نمره‌ها و یا حداقل نمراتی بالاتر از میانگین در بخش قابل اعتماد بودن می‌گیرند.

قابل اعتمادترین پیکاپ‌ها، شاسی بلندها و مینی ون‌ها در جهان (ناقص)

۴٫ هوندا ریجلاین

یکی دیگر از سگمنت‌های کوچک، برای سال ۲۰۱۴، شامل نیسان فرانتیر، تویوتا تاکوما و همین هوندا ریجلاین می‌شود که محصول پیکاپ میدسایز هونداف نمرات بالایی را در قابلیت اعتماد از JD Power گرفته است. Consumer Reports هم نمرات قابل قبولی را برای این خودرو در نظر گرفته است که فقط در بخش‌های بدنه و سیستم تعلیق به دلیل برخی مشکلاتش، نمره پایین‌تر از متوسط را دریافت کرده. در نظر داشته باشید که این محصول، در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ هم روی خط تولید بود اما برای سال ۲۰۱۷، به روز رسانی‌هایی را دریافت کرد و چهره آن هم دستخوش تغییراتی شد.

قابل اعتمادترین پیکاپ‌ها، شاسی بلندها و مینی ون‌ها در جهان (ناقص)

۵٫ هیوندای توسان

این کراس اوور کامپکت، که در کشور ما هم از محبوبیت بالایی برخوردار است، توانسته در بخش قوای محرکه، نمره بالایی از JD Power دریافت کند. اما در بخش‌های بدنه و کابین، نمره‌ای بهتر از متوسط دریافت نکرده است که این موضوع، قابلیت اعتماد آن را کمی پایین آورده. Consumer Reports برای مدل ۲۰۱۴، از ۵ نمره، ۳ نمره را برای قابلیت اعتماد برای توسان در نظر گرفته است. در امتیازات این موسسه، بیشتر نمرات بالاتر از میانگین بوده به جز سیستم تعلیق و اجزای موتور. توسان در سال ۲۰۱۶ با طراحی کاملا جدید عرضه شد.

قابل اعتمادترین پیکاپ‌ها، شاسی بلندها و مینی ون‌ها در جهان (ناقص)

۶٫ لکسوس RX

کراس اوو میدسایز محبوب لکسوس، در بیشتر بخش‌ها، از نظر قابلیت اعتماد، نمره بالایی از JD Power گرفته ولی بدنه و کابین، کمی ضعیف‌تر عمل کرده‌اند. نمرات Consumer Reports برای لکسوس RX 2014 بسیار بالا بوده اما تنها ضعف آن، مشکلات بدنه بوده است. RX در سال ۲۰۱۶ با طراحی کاملا جدید وارد خیابان‌ها شد که این نسخه هم کاملا قابل اعتماد است.

قابل اعتمادترین پیکاپ‌ها، شاسی بلندها و مینی ون‌ها در جهان (ناقص)

۷٫ کیا اسپورتیج

کراس اوو کامپکت کیا، در بخش قوای محرکه نمرات بالایی از JD Power گرفته اما نمرات آن در در بخش‌های ویژگی‌ها و لوازم جانبی، و قابل اعتماد بودن آنها پایین‌تر از میانگین بوده است به همین دلیل، جایگاه این خودرو کمی تنزل داشت. نسخه ۲۰۱۴ این خودرو مورد بررسی Consumer Reports قرار نگرفته است. اما نسخه ۲۰۱۶ که کاملا متحول شد، توسط این موسسه پیشنهاد شده.

قابل اعتمادترین پیکاپ‌ها، شاسی بلندها و مینی ون‌ها در جهان (ناقص)

۸٫ نیسان مورانو

کراس اوور میدسایز نیسان مورانو، توانسته اعتماد JD Power را جلب کند و نمره بالایی در بخش قوای فنی دریافت کند اما به دلیل برخی مشکلات، در بخش بدنه و کابین، نمره‌ای بهتر از متوسط دریافت ننموده است. همچنین مدل ۲۰۱۴ این خودرو، از Consumer Reports هم نمره خوبی برای قابلیت اعتماد دریافت کرده البته در بخش‌های برقی و بدنه نمره کمتری دریافت کرد. این خودرو در سال ۲۰۱۵ از نو طراحی شد.

قابل اعتمادترین پیکاپ‌ها، شاسی بلندها و مینی ون‌ها در جهان (ناقص)

۹٫ تویوتا فوررانر (۴Runner)

تویوتا فوررانر هم یک شاسی بلند میدسایز است که در بخش قوای محرکه نمره عالی گرفته اما چندان نمی‌توان به ویژگی‌ها و لوازم جانبی آن اتکا کرد چراکه در این بخش نمره‌ای پایین‌تر از میانگین گرفته است که البته این موضوع در محصولات تویوتا اتفاق عجیبی نیست و اگر با سیستم اطلاعات و سرگرمی آن کار کرده باشید، این را تایید خواهید کرد. نسخه ۲۰۱۴ تویوتا فوررانر نمره کامل را در بخش قابلیت اعتماد از Consumer Reports کسب کرده هرچند در بخش جزئیات برقی، عملکرد ضعیف‌تری داشته است.

قابل اعتمادترین پیکاپ‌ها، شاسی بلندها و مینی ون‌ها در جهان (ناقص)

۱۰٫ تویوتا FJ کروزر

این شاسی بلند که البته بر اساس تراک‌ها ساخته شده، تنها مدل کامپکتی است که در بخش قوای محرکه نمره عالی از JD Power گرفته است. این خودرو، تقریبا در تمامی بخش‌ها نمره قابلیت اعتماد بالایی دریافت کرده و تنها در بخش ابزار و ویژگی‌ها، از ۵ نمره، ۴ نمره را دریافت کرده است. Consumer Reports این خودرو را از نظر قابلیت اعتماد مورد بررسی قرار نداده اما عملکرد این شاسی بلندر تویوتا را عالی ارزیابی کرده است. متاسفانه FJ کروزر پس از مدل ۲۰۱۴، از خط تولید خارج شد ولی بازار این خودرو در مدل‌های دست دوم همچنان داغ است.

قابل اعتمادترین پیکاپ‌ها، شاسی بلندها و مینی ون‌ها در جهان (ناقص)

۱۱٫ تویوتا هایلندر

هایلندر یکی از معدود شاسی بلندهای میدسایزی است که در بخش قوای محرکه نمره بالایی از JD Power گرفته اما در مجموع از کسب نمره بالا در قابلیت اعتماد باز مانده است چراکه نمره آن در بخش‌های بدنه و کابین متوسط، و در بخش‌های ابزار و ویژگی‌ها پایین‌تر از متوسط بوده است. باز هم می‌توان سیستم اطلاعات و سرگرمی تویوتا را در این اتفاق مقصر دانست. Consumer Reports نمره ۴ را از ۵ نمره به هایلندر در بخش قابیلت اعتماد داده که علت آن ضعف در بخش جزئیات برقی و امکانات بوده است.

قابل اعتمادترین پیکاپ‌ها، شاسی بلندها و مینی ون‌ها در جهان (ناقص)

۱۲٫ تویوتا سیرا

این مینی ورن تویوتا، در بحث قابلیت اعتماد هم در بخش قوای محرکه و هم در مجموع نمره عالی از JD Power دریافت کرده و این در حالی است که در بخش‌های بدنه و کابین سه نمره از ۵ نمره و در بخش‌های ابزار و ویژگی‌ها، ۴ نمره از ۵ نمره را دریافت کرده است. Consumer Reports، تویوتا سیرا را خودروی قابل اعتمادی می‌داند اما در بعضی قسمت‌ها مانند بخش برقی و ویژگی‌ها کمی ضعف دارد.

قابل اعتمادترین پیکاپ‌ها، شاسی بلندها و مینی ون‌ها در جهان (ناقص)

۱۳٫ تویوتا توندرا

پیکاپ فول سایز تویوتا توندرا در سال ۲۰۱۴ با یک طراحی کاملا جدید عرضه شد تا جذابیت‌های بصری آن افزایش یابد. در حالی که فورد F-150 در بخش قابلیت اعتماد در مجموع نمره عالی دریافت کرده ولی در بخش قوای محرکه تنها ۳ نمره از ۵ نمره ممکن را کسب کرده است در حالی که توندرا، برای قوای محرکه نمره عالی کسب نموده است. مانند همه محصولات تویوتا، نمره مجموع توندرا هم به دلیل ضعف در بخش‌های بدنه و کابین و نیز ابزار و ویژگی‌ها کمی پایین آمده است. Consumer Reports هم در مجموع توندرا را خودروی قابل اعتمادی توصیف کرده و در بخش‌های ذکر شده، آن را ضعیف دانسته است.

قابل اعتمادترین پیکاپ‌ها، شاسی بلندها و مینی ون‌ها در جهان (ناقص)

۱۴٫ تویوتا ونزا

ونزا یک کراس اوور واگن مانند است که بر اساس تویوتا کمری ساخته شده است و در مجموع نمرات بسیار خوبی را از نظر قابلیت اعتماد از JD Power دریافت نموده است. البته همانطور که انتظار می‌رود، در بخش‌های ابزار و ویژگی‌ها، عملکرد آن چندان مطلوب نیست. Consumer Reports هم دقیقا مشابه موسسه JD Power به ونزا نمره داده و در بخش‌های مختلف، نتیجه مشابهی را ارائه کرده است. تولید این خودرو در سال ۲۰۱۵ متوقف شد.

قابل اعتمادترین پیکاپ‌ها، شاسی بلندها و مینی ون‌ها در جهان (ناقص)

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 3
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.